Megoldásra vár

Széttört burkolat

Csak a szokásos gányolás.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cinkotai út 45

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, September 10, 2020 2:00 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú/kráter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére