Megoldott

Eldugult

FRISSÍTÉS 2020.08.10.:

Az FCSM válasza:
"Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni. A megjelölt helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni."

-----

Nem ártana tisztítani néha.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cinkotai út 34

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A víznyelő tisztítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a XVII. kerületi önkormányzat nem kíván konkrét választ adni a Járókelő.hu-ról érkező bejelentésekre, közérdekűadat-igénylést adtunk be a részükre. Amint megérkezik a hivatali válasz, feltöltjük...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem ártana tisztítani néha."-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.10.: Az FCSM válasza: "Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni. A megjelölt helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni." ----- Nem á...

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez Vidor utca.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a Cinkotain van? Mert akkor Budapest Közút.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni. A
    megjelölt helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető
    rendszert,
    így a probléma megoldásában
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tisztítatlan vizes árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    525. tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szívárog a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Népkert (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére