Megoldott

Eső által lemosott hordalék az úton

A Pajta utca - Anna utca - Kőhúr utca csomópontban az esőzések után ott maradt az aszfalt burkolaton vastagon a homok-kavics hordalék. Baleset veszélyes, mert a gépjárművek megcsúszhatnak rajta. Kérem a hordalék eltávolításáról mihamarabb gondoskodni szíveskedjenek. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Anna u. 172

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté!

    Köszönettel vettük hozzánk érkezett levelét. Kérdésére tájékoztatjuk, hogy
    a jelzett hordalékot eltávolítottuk az útpályáról.

    Csatoljuk a jelenlegi állapotról készített fénykép...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a XVII. kerületi önkormányzat nem kíván konkrét választ adni a Járókelő.hu-ról érkező bejelentésekre, közérdekűadat-igénylést adtunk be a részükre. Amint megérkezik a hivatali válasz, feltöltjük...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kovács János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Városközpont sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákoskeresztúr, városközpont (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére