Megoldott

Támfal burkolata sérült

XXI.ker Kossuth Lajos utca 88/B mellett (Deák tér, Csepeli Piac felé) a támfal, kőfal díszburkolata sérült. Több kőlap a fűben hever, balesetveszélyes.
Kérem a Csepeli Városgazda értesítését javítás céljából.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 88/a-88/b

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották, köszönöm.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4239/1/2020/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki és Útépítési Osztályunk előjegyzésbe vette a szükséges munkálatokat, kapacitásuk függvényében beütemezi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor belárhatóságot gátolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bozótos, bokros rész belóg az útra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére