Megoldott

Eltömődött víznyelő

Tisztelt Illetékes!
A Rácz László utcában több víznyelő félig vagy teljesen eltömődött avarral.
Kérem megtisztítani őket.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rátz László u. 70

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pál András Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a megjelölt helyszínen
    kitisztították a víznyelőket.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Főv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére