Megoldott

Elhagyott zsákok a bicikliút / HÉV sín mellett

Anonim Járókelő

Valamilyen zsákok, amik talán építkezésből maradtak ott. Helyszín: Slachta Margit rkp. Dara utcával szemben a HÉV sín túloldalán, ahol a kerékpárút /járda és a rakparti autóút szétválik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A II., Slachta Margit rakparton, a Dara utcával szemben, ahol a kerékpárút, a járda és a rakparti autóút szétválik, a bejelentés után alig egy héttel a zsákokat eltávolítottuk.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a zsákokat.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, tegnap már nem voltak ott a zsákok. Megoldódott, köszönöm!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatosan szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kőbányai szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út 31. (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére