Megoldott

A járda állapota nagyon rossz, benőtte a gaz

A járda állapota nagyon rossz, benőtte a gaz, nem lehet elférni a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szabolcs u. 15

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv.
    A gazt eltávolították, a járda járható lett.
    Köszönöm
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az ingatlanok előtti járda és zöldsáv területének rendben tartása az ingatlan tulajdonosának kötelezettsége. A tulajdonos felszólítását kezdeményeztük, az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Járda"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mór utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Mór utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére