Megoldott

Zöldhulladék

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 132. mellett zöldhulladék gyűlik.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 132

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4219/1/2...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a padok körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére