Megoldott

Szelektív kukák mellett minden is van

Anonim Járókelő

Rothadt baracktol kezdve minden van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes u. 159

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai letakarították.
    Sajnos kollégáink nap mint nap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére