Megoldásra vár

Rendszám nélkül

Kérem szállítsák el az autót! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ipartelep u. 1b

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ettől függetlenül viszik.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük, a szükséges intézkedéseket megte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg még van ott vagy 8 másik, rendszámos, rendszám nélküli, gyanítom, hogy a közeli szervizhez tartoznak.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Citoren Xsara elhagyva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Reményi Ede utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Lada

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zab utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére