Válaszra vár

Növények a csatorna körül

FRISSÍTÉS 2020.08.26.
FCSM válasza: "A megadott helyszínen található víznyelők üzemeltetése - a felirat
ellenére - sem tartoznak az üzemeltetési körünkbe.

A nevünkkel fémjelzett víznyelők beépítéséről sajnos nincsenek
információink.

A probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni."

-----

FRISSÍTÉS 2020.08.08.:

A csatorna felirata alapján az FCSM tulajdonában vannak a víznyelők.

---

Kérem távolítsák el a növényeket a víznyelők körül. Ezen kívül a víznyelőben is vannak növények. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád u. 91

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "III. kerület"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.08.08.: A csatorna felirata alapján az FCSM tulajdonában vannak a víznyelők. --- Kérem távolítsák el a növényeket a víznyelők körül. Ezen kívül a víznyelőben is vannak növények. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.26. FCSM válasza: "A megadott helyszínen található víznyelők üzemeltetése - a felirat ellenére - sem tartoznak az üzemeltetési körünkbe. A nevünkkel fémjelzett víznyelők beépítéséről sajnos nincsenek információink. A probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni." ----- FRISSÍTÉS 2020.08.08.: A csatorna felirata alapján az FCSM tulajdonában vannak a víznyelők. --- Kérem távolítsák el a növényeket a víznyelők körül. Ezen kívül a víznyelőben is vannak növények. Köszönöm szépen!"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebben az esetben kérem a kerületet, hogy tisztítsák ki a víznyelőket! Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A megadott helyszínen található víznyelők üzemeltetése - a felirat
    ellenére - sem tartoznak az üzemeltetési körünkbe.

    A nevünkkel fémjelzett víznyelők beépítéséről sajnos nincsen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    A felirat alapján is tuti, hogy FCSM.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett probléma a Fővárosi csatornázási Művek hatáskörébe tartozik. A csapadékvíz elvezető csatorna az FCSM tulajdona, annak fenntartása az ő feladatuk.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el a növényeket a víznyelők körül. Ezen kívül a víznyelőben is vannak növények. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.08.: A csatorna felirata alapján az FCSM tulajdonában vannak a víznyelők. --- Kérem távolítsák el a növényeket a víznyelők körül. Ezen kívül a víznyelőben is vannak növények. Köszönöm szépen!"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    A csatorna felirata alapján az FCSM tulajdonában vannak a víznyelők.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük.

    Budapest, 2020. augusztus 7.

    P
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen található
    víznyelők nem tartoznak társaságunk üzemeltetési körébe, ezért a
    probléma megoldásában nem áll módunkban közremű
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Magasan a víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ömlik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére