Válaszra vár

Máladozó fedlap

Kérem javítsák meg a fedlap felületét! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kabar u. 2

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT BARDÓCZ CSABA!

    Kérésének megfelelően, csatolva küldjük válaszunkat a tárgyi iktatószámon rögzített megkeresésére.

    Ha még nem rendelkezik .pdf fájl megtekintéséhez szükséges alkalmazással,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó gázkupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Luk a fedlapon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ürömi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére