Megoldásra vár

Lekopott zebra

Kérem fessék újra! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Idei útburkolatijel-fenntartási programunk összeállítása már lezárult, új helyszínek felvételére nincs lehetőségünk. A program végrehajtása folyamatban van.
    Kérésüket rögzítettük,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Lekötött zebra"-ról "Lekopott zebra"-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére