Válaszra vár

Lefestett Tájékozató táblák

Van valami különösebb oka, hogy szinte az összes táblát lefestették? Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    @Budapest közút
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020407-001/2020

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00069214

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút Zr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére