Megoldásra vár

Lekopott kerékpáros felfestések a Zápor utcában

Lekoptak a kerékpáros felfestések a Zápor utcában. Már egy éve is alig látszottak (ld. kép), de mostanra szinte teljesen eltűntek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 53

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az Óbudai kerékpáros útvonal (beleértve a Zápor utcát) burkolati jeleinek felújítása idei fenntartási programunkban szerepel.
    A kivitelezést már megrendeltük,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    50-es tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére