Válaszra vár

Zöldterületi parkolás

Kérem, hogy a Rákos-patak menti zöldterület védelme érdekében fizikai akadályokkal zárják el azt az autós forgalom elől. Tarthatatlan, hogy az egész város egy hatalmas szabályozatlan autóparkoló, amit a közterület-felügyeletek képtelenek megfelelően kezelni. Így kérem Önöket, hogy ezt a bejelentést se továbbítsák a Zuglói Rendészetnek, mert nincs értelme.
A lekerítést előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak utca / Csömöri út

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Fél év múlva megírja Zugló, hogy nem hozzájuk tartozik. A patak parti zöldterületet mindig letagadják. Felesleges rájuk várni. Én megpróbálkoznék a Közúttal, hogy tegyenek ki beton elemeket.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék egy újraküldést. Köszi!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az MTK sportpályán belül kialakítottak egy csomó parkolót, a másik felének az építését meg vagy egy fél éve abbahagyták. Ránézésre orvosolná a kapacitáshiányt az elkészülő parkoló. Amúgy abszolút nem...
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre már volt több bejelentés.
    Évek óta probléma.

    A útpadka le van süllyesztve az úttest szintéje, ezért adja magát, hogy ez egy gépjárműforgalom számára nyitott hely.
    Szóval a legutóbbi átépítés...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A zuglói rendészet amúgy is magasról tesz rá. Környezetkárosítás elősegítése miatt jobb helyeken már rég bíróság előtt állna az egész hóbelevanc...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére