Megoldott

Ismét szemetes és gazos a járdasziget

Ismét szemetes és gazos a járdasziget. Szerémi/Galvani sarka

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 44

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a sziget takarítását elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69148/ismet-szemetes-es-gazos-a-jardasziget/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére