Válaszra vár

Ez mi?

Anonim Járókelő

Kérem rendezzék a területet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük.

    Budapest, 2020. augusztus 5.

    P
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lóg a faágról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Vöröskereszt utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére