Megoldott

hiányzik a szemetes

Kérem, pótolják a hiányzó szemetest a Reiner f. park buszmegállóban! (Irány: Keleti pu.)
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 44

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hiányzó edényt pótoltuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69130/hianyzik-a-szemetes/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére