Válaszra vár

szemetes utca

Anonim Járókelő

A használaton kívüli Ilka 28 alatti telek előtt a járdát nem takarítják, nagyon sok szemét, csikk, alkoholos üveg és kutyaszar gyűlt össze.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilka u. 28

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "XIV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 69092. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3.
    §-a, valamint a Budapest Főv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére