Megoldásra vár

Eldőlni készülő tábla

Tisztelt Illetékes!

A Dózsa György út - Vágány utca sarkán lévő tábla eléggé megdőlt, lassan fél fog borulni. Kérem állítsák vissza egyenesbe. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére