Válaszra vár

Illegális reklám molinók a Blahán

Tisztelt Illetékes!

A Blaha Lujza téren - ahogy a képen is látható - 3 nagyméretű molinó jelent meg az épületeken. Kérem vizsgálják meg, hogy szabályszerű és legális-e a reklámok kihelyezése, és ha nem, intézkedjenek az eltávolíttatásukról. A 8. kerület illetékessége a kép jobb oldalán látható, József körút 2. szám alatti épületnél merül fel.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, zavaró.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "BFKH VIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ról "BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére