Megoldásra vár

Már a régi keramit is kilátszik.

A Béla Király út az Istenhgyei út kereszteződéséhez közel már rémes állapotban van, egyhelyen már az a keramitréteg is kilátszik, amit évtizedekkel ezelőtt raktak le, és amire az újabb aszfaltrétegek kerültek. Tudom, hogy az útszakasz fel lesz újítva, de tudomásom szerint annak ideje meglehetősen bizonytalan, és addig is csak folyamatosan romlik az út, ami lassan már úgy néz ki, mint egy tanyasi bekötőút. Jó lenne kezdeni vele valamit addig is, amíg nincs felújítás.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Istenhegyi út 100a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kaki Fantom hozzászólt a bejelentéshez.

    a g merci hátsó ülésén nem olyan vészes az...
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő gus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére