Megoldott

Összefirkált táblák

A 23-as, 223-as busz Magyar utca megállójában mindkét irányban össze vannak firkálva a menetrendet tartó táblák hátoldalai.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Magyar utca

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020075-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00069050

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK illetékes szakterülete azt válaszolta, hogy munkatársaik legkésőbb sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    PDN602

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére