Megoldatlan

Játszótér zárak, hinta

FRISSÍTÉS 2021.03.16.:

"Egy kis karbantartás megint kéne ide: egy pad háttámlája kidőlt. Mindegyik háttámlát meg kellene nézni, soknak kijött a tiplije.
A padok ülőrészénél van kilazult és hiányzó fadarab is, rögzítésre, pótlásra szorulnak."

-----

FRISSÍTÉS 2020.10.03.

"Az egyik zár kilincs eltűnt. A deszkákból egypár még mindig laza. A hintát szépen megcsinálták, sajnos egy sárga csatlakozó azóta elrepedt."

-----

Egyik bejárati zár már lefittyedt, a másik is már le-lekonyul. A képen látható hinta több függesztője leszakadt. Nagyon sok pad fadarabja laza (nézzék át mindet!) van ami már el is tűnt miután elvesztette két csavarját. A játszótér nincs egy éves, ezek garanciális problémák.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sopron út 50

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb apróság, de veszélyes: a foci pálya melletti kerítés egy része eltört, az acél drótok kilógnak, a gyerekek rajta belógnak, és akár a szemüket is kiszúrhatják a drótok.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.07. 12:59 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.10.03. "Az egyik zár kilincs eltűnt. A deszkákból egypár még mindig laza. A hintát szépen megcsinálták, sajnos egy sárga csatlakozó azóta elrepedt." -------------------------------- Egyik bejárati zár már lefittyedt, a másik is már le-lekonyul. A képen látható hinta több függesztője lesza...

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kis karbantartás megint kéne ide: egy pad háttámlája kidőlt. Mindegyik háttámlát meg kellene nézni, soknak kijött a tiplije.
    A padok ülőrészénél van kilazult és hiányzó fadarab is, rögzítésre, pó...
  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Két kilincs pótolva, szuper!
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.10.14. 13:22 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Egyik bejárati zár már lefittyedt, a másik is már le-lekonyul. A képen látható hinta több függesztője leszakadt. Nagyon sok pad fadarabja laza (nézzék át mindet!) van ami már el is tűnt miután elvesztette két csavarját. A játszótér nincs egy éves, ezek garanciális problémák."-ról "FRISSÍTÉS 2020.10.03. "Az egyik zár...

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja és három háttámla tiplije kiesett
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik zár kilincs eltűnt. A deszkákból egypár még mindig laza. A hintát szépen megcsinálták, sajnos egy sárga csatlakozó azóta elrepedt.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    A 68978. sz. bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a tárgyi
    játszótéren található hinta függesztőinek javítása és a mozgó fa
    ülőkék rögzítése 2020. 09. 03-án megtörtént.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág a járda felett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kresz tábla takarásban van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére