Válaszra vár

Eldugult víznyelő

FRISSÍTÉS 2020.08.08.:

Nincs változás.

---

Kérem tisztítsák ki a víznyelőt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Jós u. 7

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem tisztítsák ki a víznyelőt! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.08.: Nincs változás. --- Kérem tisztítsák ki a víznyelőt! Köszönöm szépen!"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére