Megoldásra vár

Gazos, gondozatlan vasúti terület

A XIV. kerületi Mogyoródi út mellet található ipari vasúti sín vonala rendezetlen, gazos a terület tisztìtàsàrol senki sem gondoskodik. Kérem a terület megtisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 207

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett terület kaszálásáról intézkedtünk, a munkálatok elvégzéséig kérjük
    szíves türelmét!

    Kérjük válaszunk megértő...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem MÁV lesz ez.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Ferencz Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére