Megoldott

Hibás táblázás

Tisztelt Illetékes!

A Ráday utca jelzett szakaszán gyalogos-kerékpáros övezet (zóna) van, ahol a megengedett sebesség gépjárművel 10 km/h.

Ennek ellenére az utcában helytelenül egy 30-as tábla is kihelyezésre került. Kérem távolítsák el a hibás 30-as táblát a Ráday utca 13 elől. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday u. 13

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban leszedték, köszönöm a visszajelzést és a segítséget
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, a 30-as kicsit hátrébb volt. Ma úgyis megyek arra, küldök képet én is, ha leszedték :)
  • ms.imoen mustard hozzászólt a bejelentéshez.

    A Ráday 13 előtt ez a tábla van jelenleg.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!
    Az illegális jelzőtábla leszerelésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére