Megoldatlan

Bem rakparti oszlopok

Pár évvel ezelőtt már próbálkoztam (hiába) a probléma bejelentésével, és azóta más is (szintén hiába) próbálkozott vele, most tennék egy újabb kósza kísérletet, hátha nem csak nekem bántja majd városképileg a szemem a dolog, hanem 1-2 illetékes emberét is.
A Bem rakparti felsővezeték-tartó oszlopok a Batthyány tér a Lánchíd között gyalázatos állapotban vannak. Vagy összefirkáltak, vagy lepergett róluk a zománc, de van a kettő keveréke is. Nagyon hálás volnék, és talán mások is, ha több évnyi sikertelen próbálkozás után sikerülne az oszlopokat lemázolni, vagy legalább annyira, hogy az ostoba firkálások eltűnjenek róla.
Több képet a kommentekhez is beszúrok.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019816-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068929

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban randák! DE! Látok a képeken olyan oszlopot is, amelyik pl. a BDK-é. Szerintem érdemes lenne náluk IS megfuttatni. Ha csak egypárral kevesebb lesz, már az is (fél)siker. Köszi!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek annak szemléltetésére, hogy nem csak 1-2 oszlop ilyen, hanem gyakorlatilag az összes:
  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére