Megoldatlan

Hiányzó zebra

Egy korábbi bejelentés alapján a Zuglói Önkormányzat 2019 őszére ígérte a probléma megoldását, de ez az elmúlt fél évben sem történt meg, azóta is folyamatosan balesetveszélyt okozva.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40451/hianyzo-zebra

--

Zuglóban a Tábornok utca / Francia út kereszteződésnél található egy gyalogos vasúti aluljáró, amely, munkaidő előtt-után különösen nagy forgalmú. Sajnos autós szempontból is, az aluljáró Hungária krt. felőli oldalán nincsen zebra, csúcsidőben pedig akár percekig kell várni, mielőtt valaki megáll átengedni a gyalogosokat. A helyzetet nehezíti, hogy a járda nem folytonos, a gyalogosoknak átlósan kell átkelni az úton.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tábornok u. 18

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. ker. Francia út – Tábornok utca kereszteződéssel kapcsolatban az alábbi választ adjuk:

    A Francia út egy mellékutca, ráadásul annak Tábornok utcától Kerepesi út felé eső ré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gelei Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére