Válaszra vár

Rozsdás szekrények

Anonim Járókelő

A Pongrác úton a Kerepesi útnál, a vasúti töltés oldalában álló közmű szekrényeket eszi a rozsda. Kérem, lehetőség szerint cseréljék vagy fessék le őket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrác út 189

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pongrác úton a Kerepesi útnál, a vasúti töltés oldalában álló ELMŰ szekrényeket eszi a rozsda. Kérem, lehetőség szerint cseréljék vagy fessék le őket. Köszönöm!"-ról "A Pongrác úton a Kerepesi útnál, a vasúti töltés oldalában álló közmű szekrényeket eszi a rozsda. Kérem, lehetőség szerint cseréljék vagy fessék le őket. Köszönöm!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére