Megoldott

Elhagyott nagy méretű jármű

Hetek óta áll elhagyatva a ház előtt, foglalja a helyet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv u. 29

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délután az autó eltűnt. :-)
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Van ott parkolótábla? Vagy tilosban parkol a zöldfelületen? Ha utóbbi, akkor ezzel hívd fel a zuglói köztereseket, hogy szólítsák fel az autó elvitelére a tulajdonost.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Van rajta rendszám :( :(

    Sajnos maradni fog, ameddig véletlen lenem törik róla a rendszám
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Ford Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott ezüst színű autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére