Megoldott

Hiányzó fák az Ajnácskő út mellett

Az Ajnácskő úton, a járda és a Kelenföldi Autóbuszgarázs kerítése közötti zöldfelületi sávban lévő fasor több tagja kiszáradt, 1-2 éve kivágásra került. A fényképeken látható helyeken nagyon kevés fa maradt ezen a területen, ezért kérem ide fasor ültetését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ajnácskő u. 18

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérdéses területen az Önkormányzat telepített új fákat a tavaszi ültetési időszak során az úttest és a járda közötti zöld sávra.
  • Demeter Tamás visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.07. 11:26 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére