Megerősítésre vár

Kiszáradt fa, kopár terület

XI. kerület Sasad Liget lakópark és Gazdagrét között, a Rodostó u. és Rétköz u. kereszteződésében lévő kopár füves zöldterületre szeretném kérni, hogy ültessenek fákat. Már van itt egy facsemete, amely azonban kiszáradt.
Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 13

Hozzászólások

  • Demeter Tamás visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.01. 10:58 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére