Megoldásra vár

Hiányzó utcatábla

Tisztelt Illetékes!

A Múzeum körút 13. számnál hiányzik az utcatábla. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Múzeum krt. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentett hiányzó "utcanév táblát" a Városüzemeltető Kft. megrendelte a kivitelezőnél.
    A tábla egyedi gyártású, ezért általában ezek gyártási ideje 2-3 het
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk, hogy Belváros-Lipótváros V. kerület Polgármesteri Hivatalában 2020. július 27-től igazgatási szünetet rendelt el a Képviselő-testület, ezért levelére érdemben intéz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére