Válaszra vár

Hiányzó útburkolati jel.

Anonim Járókelő

Aszfaltcsere után nem lett pótolva az útburkolati jel ami a sávelhagyást mutatja, emiatt a kanyarodó sávból egyenesen is haladnak ami balesetveszélyes szituációkat teremt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 61

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére