Megoldott

Hetek óta tilosban parkoló rendszám nélküli autó

Tisztelt Illetékes!

A jelzett helyszínen 5-6 hete parkol tilosban, rendszám nélkül a képen látható autó - úgy tűnik, valahogy mindig átcsúszott az önök által említett "rendszeres ellenőrzésen" ;)

Kérem, hogy szállítsák el a jelzett autót, és büntessék meg az itt szabálytalanul parkoló többi autóst. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vágány u. 11

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    És már el is tűnt :) Köszönöm a segítséget!
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére