Megoldott

Szemét a Budaörsi út - Bozókvár utcánál

Ismét szemetet helyeztek el az úttest közepén lévő füves részen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 113

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A jarokelo.hu-n felvetett, 68855 számú bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő területről a hulladékos zsákokat az FKF NZrt. elszállította.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a FŐKERT NZrt. kezelésében van.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68855/szemet-a-budaorsi-ut-bozokvar-utcanal/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-90022/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.08.05. 11:39 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Bekékültek a fekete zsákok. Ilyet még nem láttam.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére