Megoldott

Magára hagyott jármű a 19. kerületben

A Budapest, 19. kerülte Kosárfonó u 12 szám alatt, egy Opel típusú személyautó vesztegel már több mint egy éve.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kosárfonó u. 12

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam már ott
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    Mellékelem az illetékes kérése szerint, az intézkedésről készült fotót, folyamatban van az ügy.

    Üdvözlettel: WKriszta
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2020. július 30-án érkezett 68850. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére