Megoldásra vár

Balesetveszélyes lépcső

Anonim Járókelő

A Blaha Lujza téri aluljáróból a Corvin áruház irányába és a buszmegállókhoz vezető lépcsősor egyik foka törött. Láthatóan javítva volt már, de mivel hiányzik belőle egy darab, nagyon balesetveszélyes. Kérem javítsák. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00068849 számú bejelentésben szereplő VII-VIII. kerület, Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére