Válaszra vár

Magára hagyott Ford, 19. kerület

A Budapest, 19. kerülte Kosárfonó u 24 szám alatt, egy Ford típusú személyautó vesztegel már több mint egy éve.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kosárfonó u. 24

Hozzászólások

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2020. július 30-án érkezett 68848. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére