Megoldásra vár

Járdán illetve tilosban parkolás

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni, hogy intézkedjenek a járdán parkolás megszüntetéséről.

Köszönjük a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 6

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Állampolgári bejelentését köszönjük,a szükséges intézkedéseket megtesszük.
    Tisztelettel:
    Önkormányzati Rendészet csapata
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kráter a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Deák Ferenc utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld területen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére