Megoldott

Baleset utáni szemetet senki sem takarította el

Anonim Járókelő

A képen látható helyen kb. 1 hete látható a járdaszigeten ez a szemét. Gondolom, valami baleset volt itt, ami utána maradt, azt laza eleganciával ide tüntették el az úttestről, de azt már senki sem érzi magáénak, hogy innen elszállítsa a baleset maradványait.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nagykőrösi út / Határ út

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68841/baleset-utani-szemetet-senki-sem-takaritotta-el/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sose szokták.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére