Megoldott

Kidőlt tábla

Csepelen, a Weiss Manfréd út elején, a vasúti átjárók közelében a kerékpáros forgalmat, illetve a haladási irányt jelző tábla felborult.
Kérném a visszaállítását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út

Hozzászólások

  • Tóth Erika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziaszok

    Ma de. jártam arra, dolgoztak az ügyön.
    Szerintem megoldottnak vehető.

    Géza
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák és az oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy újabb esti kép.....
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére