Megoldott

Szelektív hulladék a járdán.

A XIII. került Kárpát utcában a Berzsenyi gimnázium közelében a járdára helyeztek el 2 db. fekhelyet.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Kati!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Angyal Kati hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították.
  • Angyal Kati visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az illegálisan lerakott hulladékok elszállításáról augusztus 4-ig gondoskodunk.

    Meyer Gábor divízióvezető úr megbízásából,

    Tisztelettel,

    Gyalog Yvette
    t
    ...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az illegálisan lerakott hulladékkupac elszállításáról augusztus 6. napjáig gondoskodunk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit!

    Kövér Edit ágazatvezető megbíz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az illegálisan lerakott hulladékkupac elszállításáról augusztus 6. napjáig gondoskodunk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit!

    Kövér Edit ágazatvezető megb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Angyal Kati bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére