Megoldott

Szemétdomb a város közepén

Anonim Járókelő

A Gellért-téri hajóállomás környéke tele van uszadékfával, és ami még rosszabb, egyre több szemét is van a fák között. Lehet, hogy sokaknak nem tűnik fel, mert pár méterrel lentebb van, mint ahol a többség közlekedik, de szégyen, hogy egy világváros folyójában a központban ilyen szeméthegy keletkezhet.

Gondolom, ez is a tipikus példája annak, amikor egyik illetékes sem gondolja a magáénak a problémát, ez már lényegében a Duna medre és nem tudom, hogy itt ki lenne az illetékes, akinek rendben kellene tartania, de nagyon remélem, hogy a Járókelő ki tudja deríteni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd)

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019585-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068774

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nézem a korábbi bejelentéseket és látom, hogy azt válaszolták, hogy ütemezetten szállítják el a szemetet. De lehet erről az ütemezésről valamit tudni vagy ez a szokásos BKK-s mellébeszélés? A mostanin...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    @BKK és megoldásra vár
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Volt erről két bejelentés, válaszoltak is :)
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Majd kicsordul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    EGIS Gyógyszergyár (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére