Megoldott

Rendszám nélküli szgk a járdán

Lehel utca 44-46 körüli OTP ingatlanközpont előtt áll egy rendszám nélküli szürke Nissan, láthatóan már hetek, de inkább hónapok óta.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, megoldódott!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Rónai Henrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére