Válaszra vár

Széteső és megrongált doboz

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni a képen látható doboz rendbehozatalát.

Köszönjük a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Karácsony Sándor u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019928-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068748

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK szakterülete és a BKV Zrt. egyaránt az válaszolta, hogy az adott hely...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyfélkapcsolat száma: 100039857312

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/392046/2020/H

    Társaságunkhoz 2020.07.29-én érkezett bejelentésére, amelyet a 1086 Budapest, , Karácsony Sándo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongálódott telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongálódott telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes aknafedél.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére