Megoldott

Beszakadt aknafedél és kitaposott zöldterület

A Kérő utca 20-nál be fog szakadni egy akna fedele. Mellette ki van taposva és parkolva a fű.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kérő u. 20

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett "akna" nem az Elmű Zrt. kezelésében áll, így javításáról gondoskodni nem tudunk.

    Buri Sándor
    Területfelelős
    ELMŰ Hálózati Kft.
    Budai régió
    1116 Budapest, Mezőkövesd ú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Csatorna fedel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csetneki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére