Megoldott

Több kiló üvegszilánk a kerékpárúton, zebrán

Anonim Járókelő

Frissítés
2020. július 31.

A szilánkok még mindig ott vannak, a területet pontosító kép a kommentek között található.

----------------------------------------

Egy néhány héttel ezelőtti balesetből maradt több kiló üvegszilánkot pont a kerékpárútra hordtak össze, majd azóta az átmenő autóforgalom széthordta a teljes zebrán, úton. Az illetékes legyen szíves eltakarítani!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 73a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján. Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy az üvegszilánkokat feltakarítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68723/tobb-kilo-uvegszilank-a-kerekparuton-zebran/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    07.31 délután.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy néhány héttel ezelőtti balesetből maradt több kiló üvegszilánkot pont a kerékpárútra hordtak össze, majd azóta az átmenő autóforgalom széthordta a teljes zebrán, úton. Az illetékes legyen szíves eltakarítani!"-ról "Frissítés 2020. július 31. A szilánkok még mindig ott vannak, a területet pontosító kép a kommentek között található. ---------------------------------------- Egy néhány héttel ezelőtti balesetből maradt több kiló üvegszilánkot pont a kerékpárútra hordtak össze, majd azóta az átmenő autóforgalom széthordta a teljes zebrán, úton. Az illetékes legyen szíves eltakarítani!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A beazonosítást segítendő, jelöltem a képen a KÖKI Terminált, és az üveg halmoz. A teljes úttesten végig van szórva már, de a bicikli úton van a nagyja. 07.30 délutáni kép.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    07.30. délután még ott volt!
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy ellenőrzésünkkor az üvegszilánkok már nem voltak a helyszínen.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68723/tobb-kilo-uvegszilank-a-kerekparuton-zebran/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére